COPA ARGENTINA EFA 6 # - PS4 Playoffs

EFA E-SPORTS

Go to Groups
ROUND OF 64 Match 1

CA San Martin de Tucumán eSports
2 - 2
2021-08-31 23:00

Milano eSports

Colegiales eSports
3 - 3
2021-08-31 23:00

Falso Nueve FC

Chacarita Juniors eSports
1 - 1
2021-08-31 23:00

Juventud Antoniana eSports

Campachea
3 - 1
2021-08-31 23:00

New York FC

Camioneros eSports
3 - 1
2021-08-31 23:00

tango Fc

COSMOS CP
1 - 2
2021-08-31 23:00

Coronel Aguirre Esport

Defensores de belgrano eSports
1 - 0
2021-08-31 23:00

Los Jarras FC

Deportivo Riestra
0 - 1
2021-08-31 23:00

Lanus eSports

BALADA
1 - 1
2021-08-31 23:00

TEAM VSF

Sabernet FC
4 - 4
2021-08-31 23:00

AAAJ eSports

RedBullsFC EFA
1 - 1
2021-08-31 23:00

CA Atlanta eSport

Deportivo Morón eSports
2 - 1
2021-08-31 23:00

CA BROWN ADROGUE

El Marquez FC
1 - 1
2021-08-31 23:00

The Machine Cantera

GyE de Ituzaingo eSports
2 - 1
2021-08-31 23:00

Gawroch FC

Rack FC
1 - 0
2021-08-31 23:00

Antiguos Vagos FC

Cantera CA Sin Fronteras
1 - 1
2021-08-31 23:00

Floresta city

Naiz eSports
1 - 0
2021-08-31 23:00

COLONIAL

San Jorge E-Sports
2 - 2
2021-08-31 23:00

TRYMO FC

Gaucho eSports
6 - 3
2021-08-31 23:00

Club Villa Mitre eSports

Almirante Brown ES
1 - 4
2021-08-31 23:00

HACHA Y TIZA FC

Campeones 86
2 - 1
2021-08-31 23:00

Estrella MTZ

Medios Troncos
1 - 2
2021-08-31 23:00

Club Atlético Central Norte eSports

FC Los Pinos
1 - 1
2021-08-31 23:00

Borrachos Con Lag

Cositi Futbol Club
1 - 2
2021-08-31 23:00

Shaky eSports

La selección
2 - 2
2021-08-31 23:00

Ketagol

Central Ballester
2 - 2
2021-08-31 23:00

SoccerDreams

CALL OF DUTY FC
0 - 2
2021-08-31 23:00

Acosta Beef

Villa Fiorito FC
4 - 2
2021-08-31 23:00

Vidon Bar Esports

Almagro eSports
1 - 4
2021-08-31 23:00

RAFITA

scratch do ouro
2 - 2
2021-08-31 23:00

THE MACHINE FC

Mardiciados FC
2 - 2
2021-08-31 23:00

CA Acassuso eSports

Estudiantes San Luis eSport
3 - 1
2021-08-31 23:00

ATENAS de Rio Cuarto Esport
ROUND OF 64 Match 2

Milano eSports
3 - 0
2021-08-31 23:30

CA San Martin de Tucumán eSports

Falso Nueve FC
3 - 1
2021-08-31 23:30

Colegiales eSports

Juventud Antoniana eSports
3 - 5
2021-08-31 23:30

Chacarita Juniors eSports

New York FC
4 - 6
2021-08-31 23:30

Campachea

tango Fc
4 - 3
2021-08-31 23:30

Camioneros eSports

Coronel Aguirre Esport
3 - 1
2021-08-31 23:30

COSMOS CP

Los Jarras FC
0 - 1
2021-08-31 23:30

Defensores de belgrano eSports

Lanus eSports
1 - 0
2021-08-31 23:30

Deportivo Riestra

TEAM VSF
1 - 1
2021-08-31 23:30

BALADA

AAAJ eSports
5 - 4
2021-08-31 23:30

Sabernet FC

CA Atlanta eSport
1 - 0
2021-08-31 23:30

RedBullsFC EFA

CA BROWN ADROGUE
0 - 3
2021-08-31 23:30

Deportivo Morón eSports

The Machine Cantera
2 - 0
2021-08-31 23:30

El Marquez FC

Gawroch FC
0 - 3
2021-08-31 23:30

GyE de Ituzaingo eSports

Antiguos Vagos FC
2 - 2
2021-08-31 23:30

Rack FC

Floresta city
3 - 0
2021-08-31 23:30

Cantera CA Sin Fronteras

COLONIAL
1 - 3
2021-08-31 23:30

Naiz eSports

TRYMO FC
0 - 2
2021-08-31 23:30

San Jorge E-Sports

Club Villa Mitre eSports
1 - 2
2021-08-31 23:30

Gaucho eSports

HACHA Y TIZA FC
3 - 1
2021-08-31 23:30

Almirante Brown ES

Estrella MTZ
3 - 1
2021-08-31 23:30

Campeones 86

Club Atlético Central Norte eSports
5 - 2
2021-08-31 23:30

Medios Troncos

Borrachos Con Lag
2 - 3
2021-08-31 23:30

FC Los Pinos

Shaky eSports
0 - 2
2021-08-31 23:30

Cositi Futbol Club

Ketagol
2 - 1
2021-08-31 23:30

La selección

SoccerDreams
1 - 3
2021-08-31 23:30

Central Ballester

Acosta Beef
3 - 4
2021-08-31 23:30

CALL OF DUTY FC

Vidon Bar Esports
3 - 4
2021-08-31 23:30

Villa Fiorito FC

RAFITA
2 - 2
2021-08-31 23:30

Almagro eSports

THE MACHINE FC
1 - 0
2021-08-31 23:30

scratch do ouro

CA Acassuso eSports
2 - 0
2021-08-31 23:30

Mardiciados FC

ATENAS de Rio Cuarto Esport
2 - 1
2021-08-31 23:30

Estudiantes San Luis eSport
ROUND OF 32 Match 1

Milano eSports
2 - 4
2021-09-02 23:30

Falso Nueve FC

Chacarita Juniors eSports
1 - 1
2021-09-02 23:30

Campachea

Camioneros eSports
4 - 0
2021-09-02 23:30

Coronel Aguirre Esport

Defensores de belgrano eSports
1 - 1
2021-09-02 23:30

Lanus eSports

TEAM VSF
0 - 4
2021-09-02 23:30

AAAJ eSports

CA Atlanta eSport
0 - 3
2021-09-02 23:30

Deportivo Morón eSports

The Machine Cantera
2 - 3
2021-09-02 23:30

GyE de Ituzaingo eSports

Rack FC
1 - 1
2021-09-02 23:30

Floresta city

Naiz eSports
0 - 4
2021-09-02 23:30

San Jorge E-Sports

Gaucho eSports
0 - 2
2021-09-02 23:30

HACHA Y TIZA FC

Estrella MTZ
0 - 3
2021-09-02 23:30

Club Atlético Central Norte eSports

FC Los Pinos
1 - 0
2021-09-02 23:30

Cositi Futbol Club

Ketagol
0 - 5
2021-09-02 23:30

Central Ballester

Acosta Beef
4 - 3
2021-09-02 23:30

Villa Fiorito FC

RAFITA
0 - 5
2021-09-02 23:30

THE MACHINE FC

CA Acassuso eSports
2 - 2
2021-09-02 23:30

Estudiantes San Luis eSport
ROUND OF 32 Match 2

Falso Nueve FC
2 - 2
2021-09-02 23:30

Milano eSports

Campachea
2 - 0
2021-09-02 23:30

Chacarita Juniors eSports

Coronel Aguirre Esport
1 - 2
2021-09-02 23:30

Camioneros eSports

Lanus eSports
0 - 1
2021-09-02 23:30

Defensores de belgrano eSports

AAAJ eSports
5 - 3
2021-09-02 23:30

TEAM VSF

Deportivo Morón eSports
1 - 0
2021-09-02 23:30

CA Atlanta eSport

GyE de Ituzaingo eSports
1 - 1
2021-09-02 23:30

The Machine Cantera

Floresta city
0 - 2
2021-09-02 23:30

Rack FC

San Jorge E-Sports
1 - 0
2021-09-02 23:30

Naiz eSports

HACHA Y TIZA FC
2 - 2
2021-09-02 23:30

Gaucho eSports

Club Atlético Central Norte eSports
1 - 2
2021-09-02 23:30

Estrella MTZ

Cositi Futbol Club
0 - 1
2021-09-02 23:30

FC Los Pinos

Central Ballester
2 - 3
2021-09-02 23:30

Ketagol

Villa Fiorito FC
0 - 1
2021-09-02 23:30

Acosta Beef

THE MACHINE FC
1 - 3
2021-09-02 23:30

RAFITA

Estudiantes San Luis eSport
0 - 2
2021-09-02 23:30

CA Acassuso eSports
ROUND OF 16 Match 1

Falso Nueve FC
2 - 0
2021-09-07 23:00

Campachea

Camioneros eSports
5 - 1
2021-09-07 23:00

Defensores de belgrano eSports

AAAJ eSports
1 - 1
2021-09-07 23:00

Deportivo Morón eSports

GyE de Ituzaingo eSports
0 - 0
2021-09-07 23:00

Rack FC

San Jorge E-Sports
2 - 0
2021-09-07 23:00

HACHA Y TIZA FC

Club Atlético Central Norte eSports
3 - 2
2021-09-07 23:00

FC Los Pinos

Central Ballester
4 - 1
2021-09-07 23:00

Acosta Beef

THE MACHINE FC
1 - 5
2021-09-07 23:00

CA Acassuso eSports
ROUND OF 16 Match 2

Campachea
3 - 0
2021-09-07 23:30

Falso Nueve FC

Defensores de belgrano eSports
2 - 2
2021-09-07 23:30

Camioneros eSports

Deportivo Morón eSports
2 - 3
2021-09-07 23:30

AAAJ eSports

Rack FC
2 - 1
2021-09-07 23:30

GyE de Ituzaingo eSports

HACHA Y TIZA FC
1 - 0
2021-09-07 23:30

San Jorge E-Sports

FC Los Pinos
3 - 3
2021-09-07 23:30

Club Atlético Central Norte eSports

Acosta Beef
1 - 3
2021-09-07 23:30

Central Ballester

CA Acassuso eSports
3 - 0
2021-09-07 23:30

THE MACHINE FC
ROUND OF 4 Match 1

Campachea
0 - 2
2021-09-09 23:00

Camioneros eSports

AAAJ eSports
1 - 0
2021-09-09 23:00

Rack FC

San Jorge E-Sports
2 - 0
2021-09-09 23:00

Club Atlético Central Norte eSports

Central Ballester
1 - 1
2021-09-09 23:00

CA Acassuso eSports
ROUND OF 4 Match 2

Camioneros eSports
2 - 2
2021-09-09 23:30

Campachea

Rack FC
1 - 1
2021-09-09 23:30

AAAJ eSports

Club Atlético Central Norte eSports
0 - 2
2021-09-09 23:30

San Jorge E-Sports

CA Acassuso eSports
0 - 1
2021-09-09 23:30

Central Ballester
Semifinal Match 1

Camioneros eSports
3 - 2
2021-09-14 23:00

AAAJ eSports

San Jorge E-Sports
0 - 1
2021-09-14 23:00

Central Ballester
Semifinal Match 2

AAAJ eSports
4 - 1
2021-09-14 23:30

Camioneros eSports

Central Ballester
1 - 1
2021-09-14 23:30

San Jorge E-Sports
Final Match 1

Waiting for the results
0 - 0
2021-09-16 23:00

Waiting for the results
Final Match 2

Waiting for the results
0 - 0
2021-09-16 23:30

Waiting for the results