COPA ARGENTINA EFA 5 # - PS4 Playoffs

EFA E-SPORTS

Go to Groups
ROUND OF 64 Match 1

Cositi Futbol Club
0 - 3
2021-07-01 23:00

Vidon Bar Esports

Banfield eSports
0 - 0
2021-07-01 23:00

AAAJ eSports

scratch do ouro
1 - 6
2021-07-01 23:00

Chaco for ever esports

Deportivo Riestra
0 - 0
2021-07-01 23:00

La Paternal FC

Douglas Haig eSports
2 - 1
2021-07-01 23:00

Boxing Club eSports

Rack FC
1 - 0
2021-07-01 23:00

Milano eSports

Acosta Beef
4 - 2
2021-07-01 23:00

CanaIIaFC

THE MACHINE FC
2 - 1
2021-07-01 23:00

The Machine Cantera

Deportivo fumega
0 - 1
2021-07-01 23:00

Central Ballester

Shaky eSports
0 - 1
2021-07-01 23:00

CALL OF DUTY FC

Boina de Chequer
2 - 0
2021-07-01 23:00

Carnero FC

9 de octubre
0 - 2
2021-07-01 23:00

El Marquez FC

BALADA
1 - 0
2021-07-01 23:00

AJ CORDOBA

GyE de Ituzaingo eSports
1 - 0
2021-07-01 23:00

Golden Athletic

Mate Cocido FC
1 - 1
2021-07-01 23:00

Naiz eSports

Utd Mito EFA
1 - 0
2021-07-01 23:00

Juventud Antoniana eSports

Almirante Brown ES
5 - 0
2021-07-01 23:00

Arroyo Seco FC.

Banadie
1 - 0
2021-07-01 23:00

BARRIO LOCO FC

Belgrano CM eSp
2 - 2
2021-07-01 23:00

CA Atlanta eSport

Borrachos Con Lag
0 - 1
2021-07-01 23:00

COSMOS CP

CA San Martin de Tucumán eSports
4 - 0
2021-07-01 23:00

Club Atlético Sin Fronteras

Chacarita Juniors eSports
0 - 1
2021-07-01 23:00

COLONIAL

FC Topos
1 - 2
2021-07-01 23:00

Gaucho eSports

FC TUKI TUKI
0 - 1
2021-07-01 23:00

Defensores de belgrano eSports

Päbellön 21
1 - 1
2021-07-01 23:00

Reales eSp

SoccerDreams
0 - 1
2021-07-01 23:00

Tobal FC

RAFITA
2 - 1
2021-07-01 23:00

Muñiz eSports

HACHA Y TIZA FC
1 - 0
2021-07-01 23:00

RedBullsFC EFA

Inter de Bs As
0 - 2
2021-07-01 23:00

Lanus eSports

Estudiantes San Luis eSport
2 - 0
2021-07-01 23:00

Ingravidos

TEAM VSF
1 - 1
2021-07-01 23:00

LOS CHANGO FC

TwoTowers NG
5 - 1
2021-07-01 23:00

Tigres cit1
ROUND OF 64 Match 2

Vidon Bar Esports
3 - 3
2021-07-01 23:30

Cositi Futbol Club

AAAJ eSports
2 - 1
2021-07-01 23:30

Banfield eSports

Chaco for ever esports
1 - 1
2021-07-01 23:30

scratch do ouro

La Paternal FC
3 - 4
2021-07-01 23:30

Deportivo Riestra

Boxing Club eSports
0 - 3
2021-07-01 23:30

Douglas Haig eSports

Milano eSports
0 - 0
2021-07-01 23:30

Rack FC

CanaIIaFC
2 - 3
2021-07-01 23:30

Acosta Beef

The Machine Cantera
1 - 1
2021-07-01 23:30

THE MACHINE FC

Central Ballester
7 - 4
2021-07-01 23:30

Deportivo fumega

CALL OF DUTY FC
0 - 3
2021-07-01 23:30

Shaky eSports

Carnero FC
3 - 0
2021-07-01 23:30

Boina de Chequer

El Marquez FC
2 - 0
2021-07-01 23:30

9 de octubre

AJ CORDOBA
0 - 5
2021-07-01 23:30

BALADA

Golden Athletic
0 - 1
2021-07-01 23:30

GyE de Ituzaingo eSports

Naiz eSports
2 - 1
2021-07-01 23:30

Mate Cocido FC

Juventud Antoniana eSports
0 - 1
2021-07-01 23:30

Utd Mito EFA

Arroyo Seco FC.
1 - 4
2021-07-01 23:30

Almirante Brown ES

BARRIO LOCO FC
0 - 1
2021-07-01 23:30

Banadie

CA Atlanta eSport
0 - 1
2021-07-01 23:30

Belgrano CM eSp

COSMOS CP
2 - 4
2021-07-01 23:30

Borrachos Con Lag

Club Atlético Sin Fronteras
0 - 2
2021-07-01 23:30

CA San Martin de Tucumán eSports

COLONIAL
2 - 5
2021-07-01 23:30

Chacarita Juniors eSports

Gaucho eSports
4 - 0
2021-07-01 23:30

FC Topos

Defensores de belgrano eSports
1 - 0
2021-07-01 23:30

FC TUKI TUKI

Reales eSp
7 - 3
2021-07-01 23:30

Päbellön 21

Tobal FC
2 - 1
2021-07-01 23:30

SoccerDreams

Muñiz eSports
2 - 0
2021-07-01 23:30

RAFITA

RedBullsFC EFA
2 - 2
2021-07-01 23:30

HACHA Y TIZA FC

Lanus eSports
1 - 1
2021-07-01 23:30

Inter de Bs As

Ingravidos
1 - 2
2021-07-01 23:30

Estudiantes San Luis eSport

LOS CHANGO FC
0 - 4
2021-07-01 23:30

TEAM VSF

Tigres cit1
2 - 2
2021-07-01 23:30

TwoTowers NG
ROUND OF 32 Match 1

Vidon Bar Esports
0 - 1
2021-07-06 23:30

AAAJ eSports

Chaco for ever esports
2 - 2
2021-07-06 23:30

Deportivo Riestra

Douglas Haig eSports
0 - 1
2021-07-06 23:30

Rack FC

Acosta Beef
3 - 5
2021-07-06 23:30

THE MACHINE FC

Central Ballester
2 - 1
2021-07-06 23:30

Shaky eSports

Carnero FC
2 - 2
2021-07-06 23:30

El Marquez FC

BALADA
1 - 3
2021-07-06 23:30

GyE de Ituzaingo eSports

Naiz eSports
1 - 2
2021-07-06 23:30

Utd Mito EFA

Almirante Brown ES
3 - 0
2021-07-06 23:30

Banadie

Belgrano CM eSp
0 - 1
2021-07-06 23:30

Borrachos Con Lag

CA San Martin de Tucumán eSports
3 - 1
2021-07-06 23:30

Chacarita Juniors eSports

Gaucho eSports
2 - 6
2021-07-06 23:30

Defensores de belgrano eSports

Reales eSp
6 - 1
2021-07-06 23:30

Tobal FC

Muñiz eSports
0 - 1
2021-07-06 23:30

HACHA Y TIZA FC

Lanus eSports
1 - 1
2021-07-06 23:30

Estudiantes San Luis eSport

TEAM VSF
1 - 0
2021-07-06 23:30

TwoTowers NG
ROUND OF 32 Match 2

AAAJ eSports
2 - 0
2021-07-06 23:30

Vidon Bar Esports

Deportivo Riestra
5 - 4
2021-07-06 23:30

Chaco for ever esports

Rack FC
2 - 1
2021-07-06 23:30

Douglas Haig eSports

THE MACHINE FC
1 - 2
2021-07-06 23:30

Acosta Beef

Shaky eSports
2 - 3
2021-07-06 23:30

Central Ballester

El Marquez FC
2 - 0
2021-07-06 23:30

Carnero FC

GyE de Ituzaingo eSports
3 - 1
2021-07-06 23:30

BALADA

Utd Mito EFA
1 - 2
2021-07-06 23:30

Naiz eSports

Banadie
1 - 3
2021-07-06 23:30

Almirante Brown ES

Borrachos Con Lag
1 - 0
2021-07-06 23:30

Belgrano CM eSp

Chacarita Juniors eSports
1 - 0
2021-07-06 23:30

CA San Martin de Tucumán eSports

Defensores de belgrano eSports
3 - 3
2021-07-06 23:30

Gaucho eSports

Tobal FC
1 - 1
2021-07-06 23:30

Reales eSp

HACHA Y TIZA FC
1 - 0
2021-07-06 23:30

Muñiz eSports

Estudiantes San Luis eSport
2 - 0
2021-07-06 23:30

Lanus eSports

TwoTowers NG
0 - 1
2021-07-06 23:30

TEAM VSF
ROUND OF 16 Match 1

AAAJ eSports
3 - 1
2021-07-08 23:00

Deportivo Riestra

Rack FC
0 - 1
2021-07-08 23:00

THE MACHINE FC

Central Ballester
0 - 1
2021-07-08 23:00

El Marquez FC

GyE de Ituzaingo eSports
3 - 2
2021-07-08 23:00

Utd Mito EFA

Almirante Brown ES
2 - 3
2021-07-08 23:00

Borrachos Con Lag

CA San Martin de Tucumán eSports
1 - 0
2021-07-08 23:00

Defensores de belgrano eSports

Reales eSp
0 - 4
2021-07-08 23:00

HACHA Y TIZA FC

Estudiantes San Luis eSport
0 - 0
2021-07-08 23:00

TEAM VSF
ROUND OF 16 Match 2

Deportivo Riestra
5 - 1
2021-07-08 23:30

AAAJ eSports

THE MACHINE FC
1 - 0
2021-07-08 23:30

Rack FC

El Marquez FC
4 - 0
2021-07-08 23:30

Central Ballester

Utd Mito EFA
1 - 2
2021-07-08 23:30

GyE de Ituzaingo eSports

Borrachos Con Lag
2 - 1
2021-07-08 23:30

Almirante Brown ES

Defensores de belgrano eSports
3 - 1
2021-07-08 23:30

CA San Martin de Tucumán eSports

HACHA Y TIZA FC
0 - 0
2021-07-08 23:30

Reales eSp

TEAM VSF
1 - 0
2021-07-08 23:30

Estudiantes San Luis eSport
ROUND OF 4 Match 1

Deportivo Riestra
0 - 3
2021-07-13 23:00

THE MACHINE FC

El Marquez FC
4 - 2
2021-07-13 23:00

GyE de Ituzaingo eSports

Borrachos Con Lag
4 - 4
2021-07-13 23:00

Defensores de belgrano eSports

HACHA Y TIZA FC
2 - 0
2021-07-13 23:00

TEAM VSF
ROUND OF 4 Match 2

THE MACHINE FC
0 - 0
2021-07-13 23:30

Deportivo Riestra

GyE de Ituzaingo eSports
1 - 1
2021-07-13 23:30

El Marquez FC

Defensores de belgrano eSports
1 - 0
2021-07-13 23:30

Borrachos Con Lag

TEAM VSF
3 - 2
2021-07-13 23:30

HACHA Y TIZA FC
Semifinal Match 1

THE MACHINE FC
1 - 0
2021-07-15 23:00

El Marquez FC

Defensores de belgrano eSports
0 - 1
2021-07-15 23:00

HACHA Y TIZA FC
Semifinal Match 2

El Marquez FC
3 - 2
2021-07-15 23:30

THE MACHINE FC

HACHA Y TIZA FC
2 - 1
2021-07-15 23:30

Defensores de belgrano eSports
Final Match 1

Waiting for the results
0 - 0
2021-07-20 23:00

Waiting for the results
Final Match 2

Waiting for the results
0 - 0
2021-07-20 23:30

Waiting for the results