COPA EFA ARGENTINA - FASE ELIMINATORIA #3 - PS4 Playoffs

EFA E-SPORTS

Go to Groups
ROUND OF 64 Match 1

Laferrere eSports
1 - 1
2020-12-01 23:00

Los Andes

Central Ballester
6 - 2
2020-12-01 23:00

DMB GAMING

Quality One
0 - 2
2020-12-01 23:00

Full Handicap A

Morón VIEJO
1 - 0
2020-12-01 23:00

HACHA Y TIZA FC

Deportivo Merlo eSports
3 - 3
2020-12-01 23:00

Defensores de belgrano eSports

SoccerDreams
2 - 2
2020-12-01 23:00

Mulita eSp

Banadie
3 - 2
2020-12-01 23:00

San Martin eSports B

Club Atlético Sin Fronteras
1 - 1
2020-12-01 23:00

Juventud Antoniana eSports

Mate Cocido FC
2 - 0
2020-12-01 23:00

Camioneros eSports

Banfield eSports
5 - 1
2020-12-01 23:00

Excursionistas eSports

CA TALLERES
1 - 2
2020-12-01 23:00

Rack FC

NERFTEAM
0 - 0
2020-12-01 23:00

Douglas Haig eSports

Sanca FC
1 - 0
2020-12-01 23:00

DIAMONDD TEAM

AAAJ eSports
0 - 0
2020-12-01 23:00

Los Secos FC

Ragnarök eSports
2 - 4
2020-12-01 23:00

Deportivo Riestra

Bardo Cafetero
0 - 1
2020-12-01 23:00

Santamarina eSports

Muñiz eSports
0 - 2
2020-12-01 23:00

GyE de Ituzaingo eSports

Villa Vagón
6 - 1
2020-12-01 23:00

69 Werder SEEE

Deportivo Español eSports
2 - 0
2020-12-01 23:00

BARRIO LOCO FC

Tigre eSports
1 - 0
2020-12-01 23:00

C.A Central Córdoba Sde

Chacarita Juniors eSports
1 - 0
2020-12-01 23:00

Necochea 1994

El carcelero
2 - 1
2020-12-01 23:00

Midland efa

Huracan de Chivilcoy
0 - 2
2020-12-01 23:00

RedBullsFC EFA

Gaucho eSports
0 - 4
2020-12-01 23:00

DEFENSORES UNIDOS DE ZARATE

Sportivo Rioja
2 - 2
2020-12-01 23:00

Fecha Libre FC

Almirante Brown ES
2 - 2
2020-12-01 23:00

Ferro eSports

DepMoron 1947
0 - 1
2020-12-01 23:00

Central Cordoba eSports

Deportivo Morón eSports
0 - 1
2020-12-01 23:00

CA Acassuso eSports

scratch do ouro
3 - 0
2020-12-01 23:00

Estudion eSport

Chaco for ever esports
2 - 2
2020-12-01 23:00

Estudiantes San Luis eSport

Expulsados FC
0 - 1
2020-12-01 23:00

Alaska FC

CA Atlanta eSport
0 - 2
2020-12-01 23:00

Los Eucaliptus
ROUND OF 64 Match 2

Los Andes
0 - 1
2020-12-01 23:30

Laferrere eSports

DMB GAMING
0 - 5
2020-12-01 23:30

Central Ballester

Full Handicap A
2 - 5
2020-12-01 23:30

Quality One

HACHA Y TIZA FC
0 - 1
2020-12-01 23:30

Morón VIEJO

Defensores de belgrano eSports
3 - 0
2020-12-01 23:30

Deportivo Merlo eSports

Mulita eSp
0 - 2
2020-12-01 23:30

SoccerDreams

San Martin eSports B
3 - 1
2020-12-01 23:30

Banadie

Juventud Antoniana eSports
0 - 1
2020-12-01 23:30

Club Atlético Sin Fronteras

Camioneros eSports
3 - 0
2020-12-01 23:30

Mate Cocido FC

Excursionistas eSports
3 - 5
2020-12-01 23:30

Banfield eSports

Rack FC
1 - 1
2020-12-01 23:30

CA TALLERES

Douglas Haig eSports
2 - 1
2020-12-01 23:30

NERFTEAM

DIAMONDD TEAM
0 - 1
2020-12-01 23:30

Sanca FC

Los Secos FC
3 - 2
2020-12-01 23:30

AAAJ eSports

Deportivo Riestra
4 - 2
2020-12-01 23:30

Ragnarök eSports

Santamarina eSports
2 - 1
2020-12-01 23:30

Bardo Cafetero

GyE de Ituzaingo eSports
2 - 5
2020-12-01 23:30

Muñiz eSports

69 Werder SEEE
4 - 5
2020-12-01 23:30

Villa Vagón

BARRIO LOCO FC
3 - 3
2020-12-01 23:30

Deportivo Español eSports

C.A Central Córdoba Sde
0 - 1
2020-12-01 23:30

Tigre eSports

Necochea 1994
0 - 1
2020-12-01 23:30

Chacarita Juniors eSports

Midland efa
2 - 3
2020-12-01 23:30

El carcelero

RedBullsFC EFA
2 - 2
2020-12-01 23:30

Huracan de Chivilcoy

DEFENSORES UNIDOS DE ZARATE
1 - 0
2020-12-01 23:30

Gaucho eSports

Fecha Libre FC
3 - 1
2020-12-01 23:30

Sportivo Rioja

Ferro eSports
1 - 3
2020-12-01 23:30

Almirante Brown ES

Central Cordoba eSports
4 - 0
2020-12-01 23:30

DepMoron 1947

CA Acassuso eSports
1 - 3
2020-12-01 23:30

Deportivo Morón eSports

Estudion eSport
2 - 0
2020-12-01 23:30

scratch do ouro

Estudiantes San Luis eSport
3 - 2
2020-12-01 23:30

Chaco for ever esports

Alaska FC
1 - 0
2020-12-01 23:30

Expulsados FC

Los Eucaliptus
3 - 1
2020-12-01 23:30

CA Atlanta eSport
ROUND OF 32 Match 1

Laferrere eSports
2 - 2
2020-12-03 23:30

Central Ballester

Quality One
1 - 5
2020-12-03 23:30

Morón VIEJO

Defensores de belgrano eSports
2 - 3
2020-12-03 23:30

SoccerDreams

San Martin eSports B
2 - 5
2020-12-03 23:30

Club Atlético Sin Fronteras

Camioneros eSports
1 - 2
2020-12-03 23:30

Banfield eSports

Rack FC
3 - 0
2020-12-03 23:30

Douglas Haig eSports

Sanca FC
0 - 1
2020-12-03 23:30

Los Secos FC

Deportivo Riestra
1 - 0
2020-12-03 23:30

Santamarina eSports

Muñiz eSports
3 - 2
2020-12-03 23:30

Villa Vagón

Deportivo Español eSports
1 - 2
2020-12-03 23:30

Tigre eSports

Chacarita Juniors eSports
1 - 3
2020-12-03 23:30

El carcelero

RedBullsFC EFA
4 - 1
2020-12-03 23:30

DEFENSORES UNIDOS DE ZARATE

Fecha Libre FC
1 - 0
2020-12-03 23:30

Almirante Brown ES

Central Cordoba eSports
2 - 4
2020-12-03 23:30

Deportivo Morón eSports

scratch do ouro
1 - 1
2020-12-03 23:30

Estudiantes San Luis eSport

Alaska FC
1 - 3
2020-12-03 23:30

Los Eucaliptus
ROUND OF 32 Match 2

Central Ballester
3 - 1
2020-12-03 23:30

Laferrere eSports

Morón VIEJO
0 - 0
2020-12-03 23:30

Quality One

SoccerDreams
2 - 2
2020-12-03 23:30

Defensores de belgrano eSports

Club Atlético Sin Fronteras
3 - 4
2020-12-03 23:30

San Martin eSports B

Banfield eSports
1 - 3
2020-12-03 23:30

Camioneros eSports

Douglas Haig eSports
1 - 0
2020-12-03 23:30

Rack FC

Los Secos FC
1 - 0
2020-12-03 23:30

Sanca FC

Santamarina eSports
0 - 1
2020-12-03 23:30

Deportivo Riestra

Villa Vagón
1 - 2
2020-12-03 23:30

Muñiz eSports

Tigre eSports
3 - 1
2020-12-03 23:30

Deportivo Español eSports

El carcelero
2 - 0
2020-12-03 23:30

Chacarita Juniors eSports

DEFENSORES UNIDOS DE ZARATE
3 - 3
2020-12-03 23:30

RedBullsFC EFA

Almirante Brown ES
3 - 1
2020-12-03 23:30

Fecha Libre FC

Deportivo Morón eSports
2 - 1
2020-12-03 23:30

Central Cordoba eSports

Estudiantes San Luis eSport
1 - 2
2020-12-03 23:30

scratch do ouro

Los Eucaliptus
2 - 2
2020-12-03 23:30

Alaska FC
ROUND OF 16 Match 1

Central Ballester
1 - 2
2020-12-08 23:00

Morón VIEJO

SoccerDreams
1 - 2
2020-12-08 23:00

Club Atlético Sin Fronteras

Camioneros eSports
0 - 1
2020-12-08 23:00

Rack FC

Los Secos FC
1 - 2
2020-12-08 23:00

Deportivo Riestra

Muñiz eSports
2 - 1
2020-12-08 23:00

Tigre eSports

El carcelero
1 - 1
2020-12-08 23:00

RedBullsFC EFA

Almirante Brown ES
1 - 0
2020-12-08 23:00

Deportivo Morón eSports

scratch do ouro
0 - 1
2020-12-08 23:00

Los Eucaliptus
ROUND OF 16 Match 2

Morón VIEJO
1 - 4
2020-12-08 23:30

Central Ballester

Club Atlético Sin Fronteras
1 - 3
2020-12-08 23:30

SoccerDreams

Rack FC
1 - 1
2020-12-08 23:30

Camioneros eSports

Deportivo Riestra
2 - 1
2020-12-08 23:30

Los Secos FC

Tigre eSports
0 - 2
2020-12-08 23:30

Muñiz eSports

RedBullsFC EFA
2 - 3
2020-12-08 23:30

El carcelero

Deportivo Morón eSports
2 - 0
2020-12-08 23:30

Almirante Brown ES

Los Eucaliptus
1 - 0
2020-12-08 23:30

scratch do ouro
ROUND OF 4 Match 1

Central Ballester
1 - 1
2020-12-10 23:00

SoccerDreams

Rack FC
1 - 4
2020-12-10 23:00

Deportivo Riestra

Muñiz eSports
1 - 1
2020-12-10 23:00

El carcelero

Deportivo Morón eSports
0 - 1
2020-12-10 23:00

Los Eucaliptus
ROUND OF 4 Match 2

SoccerDreams
1 - 2
2020-12-10 23:30

Central Ballester

Deportivo Riestra
1 - 5
2020-12-10 23:30

Rack FC

El carcelero
1 - 2
2020-12-10 23:30

Muñiz eSports

Los Eucaliptus
1 - 3
2020-12-10 23:30

Deportivo Morón eSports
Semifinal Match 1

Central Ballester
2 - 0
2020-12-15 23:00

Rack FC

Muñiz eSports
0 - 3
2020-12-15 23:00

Deportivo Morón eSports
Semifinal Match 2

Rack FC
4 - 1
2020-12-15 23:30

Central Ballester

Deportivo Morón eSports
1 - 3
2020-12-15 23:30

Muñiz eSports
Final Match 1

Waiting for the results
0 - 0
2020-12-17 23:00

Waiting for the results
Final Match 2

Waiting for the results
0 - 0
2020-12-17 23:30

Waiting for the results